КРАЩИЙ ПОЖЕЖНИЙ - ЦЕ ТИ ОБЕРЕЖНИЙ

Дата: 17.04.2019 08:30

16 квітня 2019 року в залі Садівського будинку культури Сумським районним сектором Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з відділом освіти Сумської районної державної адміністрації був проведений районний етап фестивалю "Дружин юних пожежних" під девізом: «Кращий пожежний – це ти обережний!», у якому брало участь 10 шкіл району.

Степанівську ЗОШ І – ІІІ ступенів Степанівської селищної ради представила команда учнів 7-8 класів: Крамар Софія, Беліба Анастасія, Бражник Софія, Кощій Анастасія, Шевець Марина, Пацак Катерина.

Виступ учасників змагань запам’ятається глядачам своєю оригінальністю та майстерністю, яскравістю та енергійністю.

За зайняте ІІІ місце команда нагороджена кубком та  грамотою відділу освіти Сумської РДА, цінними та  солодкими подарунками.

Вітаємо юних переможців Степанівської ОТГ! Так тримати!!!