Футбольний турнір у Степанівці
За ініціативи та підтримки голови Степанівської селищної ради Лукаша В. О., в рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей, 08.06.2019 в смт. Степанівці на футбольному полі зі штучним покриттям пройшли змагання з мініфутболу серед юнаків 2009 року народження та молодші. У турнірі взяли участь 4 (чотири) футбольні команди вихованців КЗ ДЮСШ Сумської районної ради. Степанівську ОТГ представляло дві команди на чолі з тренером-викладачем Акоповим Ю.А. За результатами змагання І місце посіла команда "Степанівка 1".
Всі учасники футбольного турніру нагороджені: грамотами, медалями та кубками, а також діти отримали морозиво та солодкі напої від голови селищної ради. Висловлюємо подяку за допомогу в організації вищевказаного заходу Шабану О. С., директору КЗ ДЮСШ Сумської районної ради.