Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

Переможний виступ легкоатлетів Степанівської ТГ на чемпіонаті України серед юніорів

          Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів відбувся 22-23 січня у Сумському палаці студентського спорту. У змаганнях прийняли участь 419 спортсменів з 24-х областей України. Збірну команду Сумської області представляли 56 спортсменів, до складу якої входили  2 спортсмени комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської селищної ради та три спортсмени - вихованці комунального закладу, які на теперішній час представляють Східний Державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики.

            Перші комплекти нагород  розіграли скороходи на дистанції 5000 м. Бронзовою призеркою стала Софія Криловецька, показавши   результат – 25хв.06сек.

             У змаганнях юніорів на 5000 м два наших спортсмени піднялися на п`єдестал пошани. Чемпіоном України став Микола Рущак з результатом 21хв.08сек. та бронзовим призером став Кравченко Едуард з особистим рекордом 21хв.59сек. Ще два спортсмени дали залікові очки команді Сумської області:

9 місце - Лазоренко Руслан

11 місце - Романенко Ольга

У підсумку команда Сумської області набравши 656 очок (140 очок вихованці КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради) посіла 4 командне місце.

            Всі спортсмени  закладу вихованці тренерів-викладачів з легкої атлетики Шелеста Олексія Петровича та Шелест Людмили Георгіївни.

            Степанівська селищна рада сердечно вітає спортсменів громади з блискучими результатами на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, тренерам за професійну підготовку. Бажає нових перемог, міцного здоров’я та спортивної вдачі.

 

Фото: Чемпіон України Рущак Микола та бронзові призери Кравченко Едуард та Криловецька Софія з тренером-викладачем Шелест Людмилою ДЮСШ Степанівської селищної ради.

 « повернутися до списку новин