Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ

Підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських

учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році

 

У жовтні 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради було проведено І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, у якому брали участь 685 дітей: українська мова та література – 79, екології – 13, історії – 61, англійської мови – 53, біології – 53, інформатики – 28, географії – 38, математики – 98, правознавства – 30, фізики – 56, хімії – 81, інформаційних технології – 35, економіки – 6, астрономії – 6, трудового навчання – 48. Олімпіади з німецької, російської та французької мови не проводились, у зв’язку з тим, що дані мови не вивчаються у закладах освіти.

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад був проведений на базі закладів загальної середньої освіти Асоціації ОТГ Сумського району з 02 листопада 22 грудня 2019 року, у якому брало участь 134 дитини, а саме:  

  1. Англійська мова: 13 учнів, з яких одна дитина зайняла 1 місце (10 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), три дитини - 3 місце (8 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 9,10кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  2. Біологія: 7 учнів, з яких одна дитина зайняла 3 місце (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  3. Географія: 8 учнів, з яких одна дитина зайняла 3 місце (10 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  4. Інформатика:  13 учнів, з яких одна дитина зайняла 1 місце (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  5. Інформаційні технології: 8 учнів, з яких одна дитина зайняла 1 місце (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), одна дитина зайняла 2 місце (8 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), одна дитина 3 місце (8 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  6. Історія: 9 учнів, з яких одна дитина зайняла 2 місце (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  7. Математика: 20 учнів, з яких одна дитина зайняла 2 місце (7 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), чотири дитини зайняли 3 місце (2 - 7 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 - 6 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 - 6 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  8. Правознавство: 8 учнів, з яких одна дитина зайняла 1 місце (10 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), дві дитини зайняли 3 місце (1 - 9 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 - 11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  9. Трудове навчання: 15 учнів, з яких дві дитини зайняла 1 місце (9 кл., 10 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  10. Українська мова та література: 12 учнів, з яких одна дитина зайняла 3 місце (7 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  11. Фізика: 12 учнів, з яких одна дитина зайняла 1 місце (11 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), дві дитини зайняли 2 місце (7 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), дві дитини - 3 місце (1 - 7 кл., Степанівська філія Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 1 – 7 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).
  12. Хімія: 9 учнів, з яких одна дитина зайняла 2 місце (7 кл., Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), одна дитина - 3 місце (8 кл., Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

           У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з астрономії, екології та економіки діти закладів загальної середньої освіти Степанівської селищної ради не брали участь.

За результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад подано 4 заявки на участь у ІІІ етапі: інформатика (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), інформаційні технології (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), трудове навчання (Степанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), англійська мова (Підліснівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Вітаємо переможців І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та бажаємо перемог у ІІІ етапі.