Урочисте вручення свідоцтва учням 9 класу Степанівської ЗОШ та Степанівської філії

Дата: 17.06.2021 17:23

У теплий літній день 17 червня 2021 року в Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Степанівській філії відбулися урочистості з нагоди вручення свідоцтва про базову середню освіту.

Директор школи Бузовська Н. М. вручила 38 учням закладу їх перший в житті документ про освіту.

З вітальним словом до учнів, батьків та вчителів звернулися голова Степанівської територіальної громади – Лукаш В. О. та начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій А. С.

Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в технікумі, коледжі або ліцеї. А хтось повернеться, щоб продовжити навчання в десятому класі. Та це вже буде інша історія…

Бажаємо всім випускникам знайти себе і бути собою! Сміливо йдіть до своєї мети, не пасуйте перед труднощами, любіть життя, не тримайте синиці в руках, хай вас кличуть у даль журавлі!