Вітаємо жителів Степанівської селищної ради з Щедрим вечором та святом Маланки!

Дата: 13.01.2021 17:11

Напередодні Старого Нового року (31 грудня за старим стилем, 13 січня за новим) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. Святкування ритуального дійства Маланки завжди було і залишається тим важливим чинником, який зберігає віковічні українські традиції та звичаї.

Зазвичай маланкування розпочинається з появою першої зорі. Маланка зі свитою не оминає жодної хати, біля кожної співає щедрівку, вітає господарів з Новим роком та бажає їм усіляких гараздів.

Творчі колективи закладів культури Степанівської селищної ради привітали жителів громади з прийдешніми святами українською піснею та цікавими театральними номерами.

Висловлюємо теплі слова вдячністі аматорам за привітання, адже недарма в народі кажуть, що чим більше щедрувальників завітає до оселі в цей день, тим багатшим буде рік новий.

Тож, хочеться побажати , щоб рік прийдешній, приніс добро, злагоду і мир кожній родині громади!

Вітання від творчого колективу Степанівського селищного будинку культури

Вітання від творчого колективу Степанівського селищного клубу