80- РІЧЧЯ ТРАГЕДІЇ БАБИНОГО ЯРУ

Дата: 29.09.2021 17:10

У 2021 році виповнюється 80 років трагедії Бабиного Яру – масових розстрілів мирного населення, вчинених нацистами під час окупації міста Київ у 1941-1943 роках. У пам’ять про ці події наприкінці вересня – на початку жовтня цього року в місті Київ відбудуться меморіальні заходи за участю керівництва держави, іноземних гостей, духовенства, представників громадськості органів влади. Тому важливо у всіх регіонах держави наприкінці вересня – початку жовтня цього року, зокрема 29 вересня, у День пам’яті жертв Бабиного Яру, та 6 жовтня, коли відбуватимуться державні заходи в місті Київ, приділити належну увагу вшануванню пам’яті про трагічні події Другої світової війни.

Вшанування 80 – х роковин трагедії Бабиного Яру відбувається під загальним гаслом  «Бабин Яр – 80. Жива пам’ять».

До участі в заході долучилися Підліснівська ЗОШ І –ІІІ ступенів, Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки, Степанівська ЗОШ IIII ступенів, Новосуханівський заклад загальної середньої освіти IIII ступенів, Підліснівській сільській будинок культури, Головашівська сільська бібліотека, Степанівська селищна бібліотека Степанівської селищної ради.

фото: вшанування пам'яті загиблих  Бабиного Яру учнями Підліснівської ЗОШ та працівниками Підліснівського СБК