У Косівщинському ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Лесі Українки пройшов V обласний освітній форум

Дата: 09.12.2021 16:17

У середу 8 грудня 2021 року на базі Косівщинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області відбувся V освітній форум під назвою: «Освіта Сумщини: синергія та трансформація». Участь у заході взяли: народні депутати України, голова Сумської обласної державної адміністрації, голови сільських, селищних та міських, районних державних адміністрацій, керівники органів управління освітою.

Адміністрацією та педагогічним колективом організовано оглядову екскурсію закладом освіти для учасників форуму.

Комунальним закладом Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти продемонстровано експозицію з тем: «Здоров’яспрямовуюча діяльність – компетентнісна складова Нової української школи», «STEM-освіта як освітній пазл Нової української школи».

Очільник Степанівської територіальної громади, Лукаш Володимир Олександрович, поділився власним досвідом розвитку освітньої мережі в умовах децентралізації.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Гробова Вікторія Павлівна, презентувала проєкт оновленої освітньої програми Сумщини на три роки.

Висловлюємо слова великої подяки керівнику закладу та всьому колективу за теплий прийом учасників Форуму.