З Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Дата: 08.11.2019 13:31

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку Степанівської громади.

Бажаємо Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.