Участь аматорів Степанівської селищної ради у районному фестивалі-конкурсі хорового та фольклорного мистецтва «Співодари-2019»

Дата: 28.10.2019 13:16

В приміщенні Юнаківського сільського будинку культури 26 жовтня 2019 року пройшов районний фестиваль-конкурс хорового та фольклорного мистецтва «Співодари-2019». Цього року фестиваль об’єднав близько 600 аматорів сцени:11 аматорських хорових колективів народного співу, 21 аматорський вокальний ансамбль та народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні, 4 аматорських фольклорних колективів. Долучились до фестивалю-конкурсу 5 аматорських творчих колективів Степанівської селищної ради:

• аматорський народний хоровий колектив Степанівського селищного клубу;
  • аматорський народний хоровий колектив Степанівського селищного будинку культури;
  • аматорський вокальний фольклорний ансамбль "Яворина";
  • народний аматорський жіночій ансамбль "Дивограй";
  • жіночій аматорський квартет "Степанівські чарівниці".

Вітаємо Вас з вдалим виступом та бажаємо Вам міцного здоров'я, гарного настрою та творчих успіхів!