Підготовка закладів освіти Степанівської селищної ради до нового навчального року

На реалізацію державної концепції «Нова українська школа» та з метою підготовки закладів освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області до початку нового 2020/2021 навчального року розпочато ремонтні роботи перших класів закладів загальної середньої освіти. Третій рік поспіль Степанівська селищна рада дбає про реалізацію державної політики в сфері освіти. Цього року на ремонт початкових класів виділено кошти у сумі 250,0 тис. гривень відповідно до рішення 29 сесії Степанівської селищної ради 7 скликання від 11.06.2020. Також на протипожежні заходи виділено кошти у сумі 50,0 тис. гривень. Для закупівлі фарби в заклади освіти проведено тендерну процедуру. В результаті проведених торгів переможцем визнано ТОВ «Виробниче підприємство «ПОЛІСАН» та заключено договір на суму 79,6 тис. гривень. Станом на 30.06.2020 по закладам освіти завезено фарбу та розпочато поточні ремонтні роботи.