Підготовка закладів освіти Степанівської ОТГ до нового 2020/2021 навчального року

За ініціативи голови Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області Лукаша Володимира Олександровича організовано об’їзд закладів освіти, з метою перевірки їх готовності до нового навчального року. До складу комісії входили: голова, секретар та депутати селищної ради, керівництво управління освіти, культури, молоді та спорту і керівники закладів освіти.

Станом на 07.08.2020 в закладах освіти продовжуються ремонтні роботи. Першого вересня оновлені освітні заклади радо вітатимуть дітей та учнівську молодь.