ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

Дата: 20.07.2021 12:38

Перерва у Відкритому чемпіонаті Сумської ТГ з футболу дала змогу відіграти командам раніше незіграні матчі першого кола.18 липня  Підліснівський "Колос" на своєму полі приймав "Кристал" з с. Низи, впевнено обігравши його з рахунком 3:1. Юнацька команда "Колоса" також святкувала перемогу над юнаками з "Кристала" з рахунком 2:0.

Отже, після дев'яти турів першого кола Чемпіонату Сумської ТГ  футбольна команда "Колос" с. Підліснівка знаходиться на 3-ому місці турнірної таблиці, маючи 16 очок, Степанівський "Хлібодар" на 4- ому місці з 15-ма очками. Серед юнацьких команд одноосібним лідером залишаються юнаки з "Хлібодара", здобувши максимально можливу кількість очок (21), юнаки "Колоса" на 5-ому місці з 7 -ма очками.

Степанівська селищна рада зичить нашим спортсменам вдалого, продуктивного відпочинку, бажає сил і спортивної вдачі в наступному колі Чемпіонату.