Участь у обласному святі "Майбутнє України творити молодим"

01 ЧЕРВНЯ  2019 РОКУ ДЕПАРТАМЕНТОМ ОСВІТИ І НАУКИ, КОМУНАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ- ОБЛАСНИМ ЦЕНТРОМ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА РОБОТИ З ТАЛАНОВИТОЮ МОЛОДДЮ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИМ ЦЕНРОМ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

було організоване обласне свято «Майбутнє України творити молодим».

Учні  Степанівської об`єднаної територіальної громади взяли участь у квесті «Професія майбутнього: мій вибір».

Учасники гри мали можливість пройти маршрутом, на якому ознайомилися з роботою  різних  навчальних закладів Сумщини. Пізнали цікавинки різних професій.

Потім відбулося голосування за найкращу професію та оформлення карти «Професії Сумщини».

Цікаво пройшов флешмоб «Професія життя- успіх буття»

Захоплююче пройшла квест-екскурсія «Вулицями старого міста».

Протягом свята діти гралися, працювали, творили, відпочивали. З гарним настроєм та купою позитивних емоцій ділилися враженнями з друзями.