Мистецька барикада "Лиш у снах до них в серденька заглядають стиха гості..."

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 19 лютого 2021 року біля адмінбудівлі Степанівської селищної ради відбулося урочисте відкриття мистецької барикади «Лиш у снах до них в серденька заглядають стиха гості…» та алеї слави Героїв Небесної Сотні. На урочистому заході, який організували учнівський та педагогічний колективи Степанівської філії Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, були присутні: голова громади, адмінперсонал, учні, вчителі та небайдужі жителі нашої громади.

«Вони віддали найголовніше, що у них було – свої життя – за кращу долю для нас, назавжди ставши орієнтиром для майбутніх поколінь вільних українців», – зазначив голова Степанівської ТГ Лукаш Володимир Олександрович.

Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання, покладанням квітів та запалюванням лампадок біля алеї слави.