Сумського району Сумської області

Чемпіонат асоціації футзалу Сумщини

Дата: 29.11.2021 11:32
Кількість переглядів: 17

У спорткомплексі Сумського державного педагогічного університету 28.11.2021 року відбувся черговий тур Чемпіонату асоціації футзалу Сумщини. На паркеті зустрілись дві команди представників Степанівської територіальної громади: ФК "Колос" с. Підліснівка та ФК "Хлібодар" смт Степанівка, поєдинок виявився цікавим і напруженим, з перших хвилин матчу рахунок відкрив гравець "Колоса" Чернишов А., але "Хлібодар" активно пресингував суперника і перший тайм зафіксував  рахунок 2:2. Другий тайм поєдинку проходив за рівної, безкомпромісної боротьби, але реалізація гольових моментів у гравців "Хлібодара" була вищою.  Фінальний сигнал арбітра зафіксував перемогу команди "Хлібодар" з рахунком 7:5.

Потрібно відмітити, що найрезультативнішим гравцем матчу став Якубець Віктор (фк "Хлібодар"), оформивши хет-трик (14,31,50).

Дубль в активі Мінаєва (37, 44), та по одному голу на рахунку Малюченко (13) і Куца (33).

У "Колоса" відзначилися: Чернишов Андрій (4, 29), Нікітін (20), Субота (28), Кузьоменський (38).

Степанівська селищна рада щиро  вітає футбольні команди з яскравими виступами, бажає  яскравих, результативних перемог у наступних колах Чемпіонату.