Переможці ІІІ (очного) етапу обласного конкурсу «На кращий опорний заклад загальної середньої освіти» у 2020 році

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 16.12.2020 № 520-ОД «Про підсумки проведення ІІІ (очного) етапу обласного конкурсу «На кращий опорний заклад загальної середньої освіти» у 2020 році переможцями визначено два заклади, які станом на 01.01.2021 знаходяться у комунальній власності Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, а саме:

І місце – Косівщинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Сумської районної ради Сумської області;

ІІІ місце – Степанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Вітаємо педагогічний, обслуговуючий та учнівський колективи цих закладів із заслуженою перемогою! Бажаємо незгасимої енергії, квітучого здоров'я, нових здобутків та перемог!