Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради Кощій А.С., разом з директорами шкіл: Бузовською Н.М. та Водою А.Ю., 17 грудня 2019 року відвідали ІІІ Форум директорів закладів загальної середньої освіти Сумської області «Сучасна школа – простір інноваційних можливостей». Під час Форуму вони мали можливість відвідати: виставку сучасного комп’ютерного та мультимедійного обладнання, виставку-презентацію інноваційної освіти «Шляхи впровадження STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти Сумської області», презентацію STEM-стемлабораторії, а також обговорити важливі питання щодо реформування національної системи освіти в умовах децентралізації.