З концертною програмою аматори Степанівського селищного клубу відвідали Юнаківський сільський будинок культури

Дата: 05.01.2020 21:51

За сприяння Степанівської селищної ради аматори Степанівського селищного клубу 5 грудня 2020 року завітали до Юнаківського сільського будинку культури з дружнім концертом.

У програмі концерту були представлені різноманітні вокальні, вокально-інструментальні та театралізовані номери. Півтори години Степанівські самодіяльні артисти дарували жителям села Юнаківка своє мистецтво. Глядачі зустрічали аматорів відкритою душею та щирими усмішками. Оплески не вщухали до  завершення  концерту!

Голова Юнаківської сільської ради Скляров Григорій Миколайович та  співорганізатори концерту Максименко Анатолій Олексійович, Сіма Олена Олександрівна звернулися зі словами вдячності до артистів та глядачів, зазначивши, що такі дружні концерти надихають аматорів та дарують глядачам естетичну насолоду.