П'ятнадцятиразові Чемніони Сумського району з футболу

Дата: 19.12.2019 19:25

Юнаки Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, під керівництвом заслуженого тренера України Семенця Анатолія Івановича, у 2019 році в черговий раз стали Чемпіонами Сумського району з футболу. На заході присвяченому відзначенню переможців, що відбувся 19 грудня 2019 року селищний голова Лукаш Володимир Олександрович привітав юних спортсменів, побажав їм невичерпної наснаги та примноження своїх здобутків. Також, Володимир Олександрович подякував тренеру Семенцю А.І. за популяризацію футболу в громаді та високий професіоналізм у справі виховання підростаючого покоління футболістів.

У подарунок юні футболісти отримали від Степанівської селищної ради спортивні костюми на загальну суму 16,8 тис. гривень. Також з метою популяризації футболу серед населення громади за кошти місцевого бюджету придбано шість футбольних м'ячів, на загальну суму 7,5 тис. гривень,  для участі футбольних команд у Чемпіонаті Сумського району  з футзалу та Чемпіонаті м. Суми з футзалу.