Відбувся звітний концерт художньої самодіяльності Степанівського селищного клубу

Дата: 21.12.2019 20:17

Справжнє свято відбулось в Степанівському селищному клубі 21 грудня 2019 року яке тривало майже 3 години! Звітній концерт художньої самодіяльності був представлений запальними піснями народного аматорського хорового колективу під керівництвом заслуженого діяча культури України Островського Леоніда Івановича, які радували глядачів своїм професіоналізмом та майстерністю.

В концертній програмі брали участь вокальний дитячий ансамбль «Сяйво» (керівник Хруцька Віра), жартівливий номер подарували аматори драматичного гуртка (керівник Островська Надія). Найтепліше глядачі вітали наймолодших учасників концерту, які вийшли на сцену з танцювальною композицією керівник Ткаченко Карина). Зірвали шквал овацій інструментальні виступи  Островського Леоніда Івановича, маленької бандуристки Даниленко Софія. Не можна не згадати вражаючі виступи солістів Степанівського селищного клубу Костянтина Петренка, Ганну Піддубну, Садовничого Дмитра, Кочур Дар’ю, Білокур Наталію та Хруцьку Віру

Привітати всіх присутніх прийшов голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович, який висловив теплі слова побажань та відзначив подяками найактивніших учасників художньої самодіяльності, а саме:

• Клименко Любов Григорівну;
  • Петренка Костянтина Петровича;
  • Стародуб Раїсу Федорівну;
  • Піддубну Ганну Миколаївну;
  • Рябуху Надію Олексіївну;
  • Садовничого Дмитра Олексійовича;
  • Хруцьку Віру Анатоліївну;
  • Гринько Олександру Пилипівну.

Дійсно, за тією злагодженістю з якою пройшов захід, стоїть напружена робота усього творчого колективу закладу упродовж всього року.

Відроджується культура «заводського мікрорайону», і в цьому велика заслуга керівника закладу Кириченко Оксани Юріївні, яка згуртовує біля себе велику, співочу, клубну родину. Концерт аматорських колективів подарував присутнім в залі  не тільки зустріч із талановитими артистами  та вокалістами, а й впевненість у тому, що культура нашої громади процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників різних поколінь.