Управління освіти, культури, молоді та спорту Cтепанівської селищної ради Cумського району Cумської області

Вічний спокій і вічна пам’ять!

Непоправною втратою для світу легкої атлетики стала сумна звістка,що 16 серпня не стало легенди спорту — Володимира Степановича Голубничого!

Володимир Степанович — учасник п'яти Олімпіад: чемпіон Рима-1960 і Мехіко-1968, срібний Мюнхена-1972 та бронзовий призер Токіо-1964. Він також золотий-1974, срібний-1966 та бронзовий-1962 призер чемпіонатів Європи і багаторазовий рекордсмен світу в ходьбі на 20 км. 6-разовий чемпіон СРСР та 7-разовий чемпіон УРСР. Кавалер срібного Олімпійського ордена МОК та член Зали Слави Міжнародної федерації легкої атлетики. Повний кавалер ордена «За заслуги», нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, «Знак Пошани», медаллю «За трудову доблесть». Заслужений майстер спорту, заслужений працівник фізичної культури та заслужений тренер УРСР. Почесний громадянин міста Суми.

Степанівська селищна рада висловлює глибоке співчуття дружині, рідним та близьким спортсмена, доброї, чуйної людини, запевняє, що улюблена справа всього життя Володимира Степановича завжди житиме у молодих даруваннях, вихованцях КЗ ДЮСШ Степанівської селищної ради.

У скорботі низько схиляємо голови перед його добрим іменем, молимось за упокій його душі. Віримо, що біль втрати не потривожить його вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме його душу в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять!« повернутися до списку новин