Звітний концерт народного вокального аматорського колективу «Дивограй»

У Степанівському селищному будинку культури Степанівської селищної ради 18 травня 2019 року відбувся звітний концерт народного вокального аматорського колективу «Дивограй» під керівництвом директора Степанівського СБК Гладкого П.В.

Колектив «Дивограй» є неодноразовим учасником, лауреатом та призером різноманітних вокальних конкурсів. Учасники даного колективу відтворили на сцені всю красу і силу української пісні, показали свої артистичні вміння та вокальний талант.

Аматори вкотре довели, що творчість громади процвітає і надалі процвітатиме та прославлятиме свій мальовничий край, а найкращою винагородою артистам стали бурхливі оплески глядачів.