Степанівські спортсмени вибороли 7 призових місць у змаганнях з панкратіону!

Степанівські спортсмени взяли участь у Чемпіонаті Сумської області серед юнаків, молодших юнаків 2006-2007, 2008-2009 років народження та Відкритій першості СО ДЮСШ «Старт» серед дітей 2011-2010 років народження з панкратіону! У цьогорічних змаганнях, що проходили на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка брали участь команди із Сумської області, а саме: м. Суми, м.Тростянець, м.Путивль , м.Лебедин, м.Ромни, м.Охтирка, м.Буринь та смт Степанівки.

Степанівський селищний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підготував до участі 16 спортсменів. У рамках місцевої Програми розвитку фізичної культури і спорту Степанівської селищної ради  на 2021 рік було організовано підвезення учасників змагань до місця їх проведення та будуть здійснені виплати за харчування.

Кращими спортсменами змагань стали:

• Авраменко Дар'я (1 місце);
  • Сизоненко Дар'я (1 місце);
  • Косенко Аріна (1 місце);
  • Дрига Іван (1 місце);
  • Біліба Кіріл (2 місце);
  • Карпов Богдан (2 місце);
  • Дрига Максим (3 місце).

Вітаємо спортсменів та тренера з успішними виступами на змаганнях!