Участь у І етапі культурно-спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини 2019 року"

Дата: 23.04.2019 08:28

Чоловіча волейбольна команда Степанівської селищної ради у складі: Овчаренка Н., Маслова І., Затули Є., Петренка М., Чернишова А., Чернишова О., Сильмана Р., Трояна В., 13 квітня 2019 року взяла участь у І етапі обласного культурно-спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини 2019 року". У важкій боротьбі наші хлопці посіли п'яте місце серед одинадцяти команд Сумської області. Висловлюємо подяку селищному голові Лукашу В. О. за вагому підтримку спортсменів громади. Також хлопців підтримували вболівальники, які надихали спортсменів на перемогу.