Вітаємо команду ФК "Степанівка" із занятим першим місцем Відкритого Чемпіонату Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року

У неділю, 18 жовтня 2020 року, відбувся заключний тур Відкритого Чемпіонату Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року за результатами якого з рахунком 6:1 перемогла команда ФК «Степанівка» (тренер Семенець А.І.).

За підсумками суддівської колегії  футбольна команда ФК «Степанівка» Степанівської селищної ради визначена абсолютним переможцем Відкритого Чемпіонату Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року !

Привітати спортсменів приїхав голова Степанівської селищної ради Лукаш Володимир Олександрович. Він зазначив, що такі досягнення, це, в першу чергу, престиж громади та вагомий внесок у популяризацію та розвиток футболу. Володимир Олександрович вручив футбольній команді ФК "Степанівка" сертифікат на суму 48 000 гривень за зайняте І місце у Відкритому Чемпіонаті Сумського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, натхнення та подальших спортивних перемог!