Степанівські заклади культури в десятці кращих

13 квітня 2019 року  в театрі музичної  драми та комедії ім. Щепкіна  відбувся гала-концерт аматорів художної самодіяльності Сумського району як підсумок районного фестивалю-конкурсу «Хліборобська пісня 2019».

Степанівський селищний клуб (завідувач Кириченко О.Ю.)   та Степанівський селищний будинок культури (директор Гладкий П.В.) увійшли у десятку кращих закладів культури Сумського району. Крім кубка та диплома ці заклади культури отримали сертифікат на 10 тисяч гривень від Сумської районної ради на покращення матеріально-технічної бази. А також, наших аматорів привітав і теж вручив сертифікат на 10 тисяч гривень директор ТОВ «Хлібодар» Сергій Михайлович Карпенко..

Вітаємо самодіяльних артистів та їх керівників. Зичимо наснаги і натхнення, нових творчих злетів і перемог!