У СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ

Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу «Ровесник», що розташований на мальовничій околиці міста Суми, в урочищі Баранівки. відкрив свої двері для 28 дітей пільгової категорії Степанівської громади.

З 17 липня по 06 серпня 2021 року  діти громади перебуватимуть у закладі розташованому у сосновому борі, віддаленому від промислових зон з екологічно бездоганним та привабливим місцем відпочинку й оздоровлення. Розвинена інфраструктура табору «Ровесник», збалансоване харчування, насичена культурно-розважальна програма в поєднанні з прекрасними кліматичними умовами, перебуванням на свіжому повітрі – все це позитивно впливатиме на дитячий організм. Перебування дітей безкоштовне, путівки придбані за кошти місцевого бюджету (196 тисяч гривень)

Бажаємо малечі гарного відпочинку і незабутніх вражень!