ВЕСНЯНА ТОЛОКА В СТЕПАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 04.04.2019 03:44

На виконання Рішення Виконавчого комітету Степанівської селищної ради від 21.03.2019 “Про затвердження заходів з благоустрою території селищної ради” та з метою забезпечення збереження та примноження зелених насаджень у населених пунктах Степанівської селищної ради, поліпшення естетичного, санітарного стану пришкільних територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення розпочався Місячник з благоустрою.
     Заклади освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради активно включилися в загальноселищну толоку. Усі заклади прибрають прилеглу територію від минулорічного листя, готують квітники до висадки квітів крім того, заклади освітим відновлюють ігрові майданчики на території закладів. У зв'язку з відзначенням в області Всеукраїнського Дня Довкілля, Міжнародного Дня Землі, Воскресіння Христова, Дня праці, Дня Перемоги та Всесвітнього Дня охорони навколишнього природного середовища заклади освіти залучилися до місячника  "Сумська весна 2019". Зусиллями учнів прибрано прибережну р. Гуска та р.Сумка.