ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

В другому турі чемпіонату Сумського району Степанівський "Хлібодар" приймав "Славутич" з Руднівки, а Підліснівський "Колос" зіграв на виїзді з "Метеором" з Кіндратівки.

Матчі проходили 23 травня "Хлібодар" з перших хвилин показав своє домінування на полі, про що свідчила активність біля воріт суперника. Реалізувавши свою перевагу вже в другому таймі, Степанівські футболісти впевнено перемогли з рахунком 3:0. Степанівські юнаки 2004 року народження і молодші також не залишили шансів своїм візаві зі "Славутича" вигравши матч з розгромним рахунком 11:1.

Нажаль поразки зазнав Підліснівський "Колос" поступившись на виїзді "Метеору" (3:0). А юнацька команда "Колоса" зіграла в нічию (3:3) з юнаками "Метеора"

Степанівська селищна рада бажає нових перемог нашим футболістам, яскравих вражень та доброї долі на спортивному шляху.