«Dance group Euphoria» та «Дивограй» Степанівської громади підкорюють олімп «ЕВРО ФЕСТу-2019» у м.Львів

Дата: 18.04.2019 23:27

З 12 по 14  квітня у м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Євро фест-2019». За сприяння Степанівської селищної ради та підтримки батьківського колективу  в поїздці, самодіяльний хореографічний колектив  «Dance group Euphoria» (керівник Будко М.М.) Степанівського селищного будинку культури повернувся з перемогою – першим місцем у номінації «Сучасна  хореографія» середня та старша групи та  другим місцем  - середня молодша  група. Народний аматорський жіночий ансамбль «Дивограй» цього ж будинку культури (керівник Гладкий П.В.) не відстав від молодших самодіяльних митців і став лауреатом ІІ  премії у номінації «народний вокал».

Окрім дипломів, кубків, колективи отримали сертифікати на поїздку до Болгарії у місто Кітен до дитячого творчого табору «Разом». Ці сертифікати передбачають знижку на оплату перебування у таборі у розмірі 500 та 300 євро . Бажаємо колективам творчих успіхів, невичерпної енергії й наснаги у всіх їхніх  починаннях.