Степанівка зустрічає 43-й районний фестиваль-конкурс народної творчості "Хліборобська пісня"

Дата: 09.02.2019 23:17

09 лютого 2019 року оновлена глядацька зала Степанівського селищного будинку культури була переповнена односельцями, які з нетерпінням чекали виступів улюблених самодіяльних аматорських колективів селища Степанівка, сіл  Підліснівки, Новосуханівки, Косівщини та Садів у рамках проведення районного фестивалю-конкурсу народної творчості "Хліборобська пісня-2019" .

Участь у заході брали  голова Сумської райдержадміністрації Геннадій Дорошенко, начальник відділу виконавчого апарату Сумської районної ради Микола Охріменко, начальник відділу культури Сумської районної державної адміністрації Юрій Холодьон, голова Степанівської селищної ради Володимир Лукаш, директор товариства «Хлібодар»Сергій Карпенко.

Українські народні та ліричні пісні, запальні танці та сучасні естраді пісні у виконанні самодіяльних артистів створювали особливу атмосферу творчості і єдності. Лейтмотивом у виступах аматорських колективів були патріотичні твори, пронизані любовю до рідного краю, до України.

Степанівську обєднану територіальну громаду на районному фестивалі представляли клективи Степанівського селищного клубу, Підліснівського будинку культури, Степанівського будинку культури. Колективи цих закладів культури мають свою творчу історію, у кожному з перелічених закладів є самодіяльні аматрські колективи, яким присвоєно звання "народний" - це Підліснівський вокальний ансамбль "Горлиця" (керівник Іванов І..Є.), це й самодіяльні хорові колективи Степанівського селищного клубу та будинку культури (керівник Назаренко М.П.). Своїх вдячних глядачів мали  колективи, репертуар яких направлений на молоду аудиторію - танцювальний колектив "Єйфорія" (керівник Бутко М.М.), ВІА «Free energy» (керівник Пушило О.М.), вокальний ансамбль "Степанівські чарівниці (Керівник Пастушенко Л.О.),  Степанівського будинку культури, танцювальний колектив Степанівського селищного клубу (Падалка В.В.), танцювальний колектив "Асорті" Підліснівського будинку культури (керівник Пушило О.М.)  Тепло глядачі зустрічали фолькльорний ансамбль "Яворина" та жіночий вокальний ансамль "Дивограй" Степанівського будинку культури (керівник Гладкий П.В.). Побутові пісні Степанівки у виконанні "Яворини" занесені у 2019 році до регіонального переліку елементів нематеріальної культурної спадщини Сумської області.Особливо вдячно глядачі зустрічали солістів Дмитра Садовничого, Анастасію Пархоменко (Степанівський ССК), Дарію Петренко, Вікторію Лебідь (Степанівський СБК). Загалом свято творчості й таланту вдалося на славу.

Колективи Степанівського селищного клубу

Підліснівський будикок культури