СТАРТ ЧЕМПІОНАТУ АСОЦІАЦІЇ ФУТЗАЛУ СУМЩИНИ

Команди Степанівської ТГ розпочали свою боротьбу у чемпіонаті Асоціації футзалу Сумщини. У легкоатлетичному манежі СумДУ 14 листопада зіграли свої перші матчі команди ФК "Степанівка" та ФК "Колос" с. Підліснівка.

Попри те, що команди відчайдушно вступили в боротьбу з перших секунд стикових матчів, нажаль, фінальний сигнал зафіксував поразку ФК "Степанівка" з рахунком 0-3 ФК " Натон" , а ФК "Колос" с. Підліснівка поступився (0-4) ФК "Ярославна".

Степанівська селищна рада вітає футболістів з початком зимового футбольного сезону, та бажає гучних перемог у наступних матчах.