З Новим 2019 роком!

Управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради вітає всіх з Новим 2019  роком!

Нехай цей рік принесе нам багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Нехай він буде сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями. Бажаємо всім у новому році бути здоровими, красивими, коханими і успішними!  Нехай все, що ми планували, обов'язково збудеться, все, що хотіли почати, – почнеться, а що хотіли закінчити – закінчиться. Нехай у наступному році ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до людей, які нас оточують, а світ відкриє нам нові двері!