Вихованці секції панкратіону Степанівського селищного центру "Спорт для всіх" підкорили п'єдестал Кубку України в м.Бровари!

В м.Бровари з 16 по 20 вересня 2020 року проходив фінал Кубку України 2020 з панкратіону та грепплінгу серед чоловіків та жінок, а також особисто-командному чемпіонаті України серед юнаків, молодших юнаків та дітей. За ініціативи та фінансової підтримки Степанівської селищної ради на чолі з Володимиром Лукашем, четверо вихованців секції панкратіону Степанівського центру «Спорт для всіх» під керівництвом тренера Асютченка Сергія не лише взяли участь у чемпіонаті, а й отримали нагороди!

За рішенням суддів було відзначено:

Авраменко Дар’ю за зайняте 1 місце;

Карпова Богдана за зайняте 2 місце!

Також вітаємо Карпова Данііла та Черненка Вадима за активні та сильні виступи!

Кожна перемога доводить, що молодь Степанівки  зростає в спортивному середовищі!

Бажаємо успіхів та нових перемог!