Дід Мороз та Снігуронька завітали в Степанівський селищний клуб

Дата: 04.01.2020 21:27

Яскравий новорічний концерт, з елементами театралізації, підготували та провели 04.01.2020 року аматори Степанівського селищного клубу. Усі артисти художньої самодіяльності, переодягнені в карнавальні костюми, виконували новорічні танцювальні композиції та новорічні пісні!

Глядачі із захопленням  спостерігали за подіями, які відбувались на імпровізованій сцені, бо артисти художньої самодіяльності  старанно готувалися  до свята та намагалися якнайкраще розкрити образи своїх персонажів. Діти ж, в свою чергу, були активними учасниками різноманітних ігор та конкурсів, розповідали вірші та співали пісні.  Свято завершилось привітаннями Діда Мороза та Снігуроньки, а малеча отримала солодкі подарунки, що були придбані за кошти з місцевого бюджету. А на згадку всі  присутні могли зробити новорічні світлини з неперевершеними артистами!