Дід Мороз та Снігуронька завітали в Степанівський селищний будинок культури

Дата: 04.01.2020 21:27

У Степанівському селищному будинку культури дітлахи та дорослі 04.01.2020 року завітали на театралізовану новорічну казку. У ній брали участь великі та маленькі артисти художньої самодіяльності. Безумовно, вони підкорили глядачів своїм співом та театральними вміннями.

Снігова королева з подружками розважали дітей веселими та рухливими іграми й конкурсами. Яке здивування було в очах малюків, коли до зали ввійшов Дід Мороз та запалив вогники на ялинці. А потім, усі друдньо водити хороводи, співали пісні. За участь у конкурсах діти  отримували солодкі подарунки, що були придбані за кошти з місцевого бюджету. Бібліотекар Степанівської селищної бібліотеки Юхненко Ірина Іванівна, теж  підготувала для дітей та дорослих яскраве сімейне свято, і після новорічної казки всі присутні мали змогу взяти участь у конкурсах з подарунками, разом поспівати пісень та, звичайно ж, потанцювати!