Завершення першого кола Другої ліги Асоціації футзалу Сумщини

У неділю 26 грудня 2021 року в спортивній залі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка проведено останню гру першого кола Другої ліги Асоціації футзалу Сумщини. Нагадуємо, що Степанівську територіальну громаду представляють дві команди: «Колос Підліснівка» та «Хлібодар Степанівка».

Перша гра розпочалася між «Хлібодаром» та «Ярославною» (м. Путивль). Степаняни не дали жодного шансу на перемогу супернику, оскільки швидко відкрили рахунок і відразу забили другий гол, після якого хлопці показали неперевершену гру як у захисті так і у нападі. Матч завершився з рахунком 6:2 на користь Степанівки.

«Колос Підліснівка» грала з командою з м. Недригайлів «Олімпік». Це був також дуже напружений та цікавий матч, оскільки жодна з команд не хотіла поступитися очками в турнірній таблиці. Гравці «Колоса» мали багато моментів щоб вибороти перемогу, але рахунок залишився 1:1.

Отже, після першого кола команда «Хлібодар Степанівка» займає ІІ місце в турнірній таблиці, а команда «Колос Підліснівка» – V.

Вітаємо хлопців та всіх любителів футболу з прийдешніми Новорічними святами і бажаємо нових злетів та перемог.