Бронзові призери в обласних змаганнях з міні-футболу

Футбольна команда Степанівської селищнї ради Сумського району Сумської області у складі: Води Євгена, Деряги Владислава, Куца Олександра, Панасенка Івана, Панасенка Руслана, Саралієва Артура, Фаткуліна Дмитра, Якубця Віктора, посіла третє місце в обласних змаганнях з міні-футболу в залік культурно-спортивного свята "Краща спортивна громада Сумщини - 2019". Футболісти  показали майстерну гру та справжню жагу до перемоги, отримвши шквал оплесків від вболівальників.  Хлопці, Степанівка пишається ВАМИ. Особливу подяку за підтрумку та розвиток футболу в громаді висловлюємо голові Степанівської селищної ради Лукашу В. О.