Змагання з настільного тенісу 2019

Дата: 17.03.2019 21:09

У Степанівській ОТГ 16.03.2019 відбулися змагання з настільного тенісу. У Першості Степанівської громади з настільного тенісу сезону 2019 змагання проходили в таких номінаціях: чоловіки громади; жінки громади; учнівська та студентська молодь віком до 18 років дівчата та юнаки; жінки та чоловіки галузі освіти. Серед чоловічого населення призові місця зайняли: І місце - Суяров Є. В., ІІ місце - Юнак С. М., ІІІ місце - Бабанін В. О. Серед жінок: І місце - Харченко Т. В., ІІ місце - Гордієнко В. М. У номінації учнівська та студентська молодь серед юнаків: І місце - Федоричев К. А., ІІ місце - Бутов М. О., ІІІ місце - Бабанін В. В. Серед дівчат: І місце - Забара О. О., ІІ місце - Шерстюк К. О., ІІІ місце - Хряпіна А. І. Серед працівників освіти місця розподілилися наступним чином, у чоловіків: І місце - Саралієв А. О., ІІ місце - Скоробагатько М. Л., ІІІ місце - Лазебний А. С. У жінок: І місце - Устименко А. В., ІІ місце - Барсукова М. М., ІІІ місце - Матюшенко О. О. Переможці нагороджені грамотами, медалями та грошовими винагородами.