«Степанівка – спортивна» - ДОВЕДЕНО .

Дата: 12.09.2020 20:49

Свято День фізичної культури і спорту – це свято здорових, цілеспрямованих людей,  свято усіх  любителів здорового способу життя , які зібралися на міні футбольному полі Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» суботнього ранку 12 вересня 2020 року.

На урочистостях селищний голова Лукаш Володимир Олександрович привітав присутніх зі святом, відзначивши, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості як воля, цілеспрямованість, наполегливість та благородство. Очільник громади  вручив Подяки інструкторам фізичної культури селищного центру. Особливі слова вдячності адресував чемпіонам, призерам та видатним спортсменам нашої ОТГ за досягнення, які об’єднують нашу громаду, приносять радість усім шанувальникам. З вітальними словами до учасників свята звернулися інструктор секції панкратіону Асютченко Сергій Олександрович та президент боксерського клубу Кочура Денис Анатолійович.

Розпочалося спортивне свято веселою, ритмічною розминкою, яку провели учасниці секції фітнесу (керівник Асютченко С.О.), залучивши усіх присутніх на футбольному полі.

Далі відбулися показові виступи  секції  боксу (керівник Гречаніченко Д.Д.) секції панкратіону (керівник Асютченко С.О.)

Після демонстраційних виступів усі спортсмени розійшлися по локаціях: на шкільному подвір’ї філії Степанівської ЗОШ змагалися команди трьох закладів загальної середньої освіти громади за програмою «Козацький гарт», на міні-футбольному полі усіх шанувальників спорту чекали товариські матчі між командами ДЮСШ Сумського району, на площадці біля спортивного центру – силові змагання.

По закінченню свята переможці нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.

12 вересня 2020 року було доведено, що Степанівка не тільки футбольна, а й спортивна.

Тож  побажаємо  усім причетним до цього свята  міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості  й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання громади й України!