Розвиток футболу в Степанівській територіальній громаді

За підсумками Чемпіонату Сумської ТГ з футболу 2021 Степанівська територіальна громада, на чолі з Лукашем Володимиром Олександровичем, підтримали призерів Чемпіонату цінними подарунками. На сесії селищної ради для футбольних команд "Колос" с. Підліснівка та "Хлібодар" смт. Степанівка виділено кошти в сумі 65,000 тис. гривень. На ці кошти придбано: футбольні мячі, спортивну форму та взуття.

Сьогодні 13 листопада 2021 року очільник громади, відвідав тренування команди "Колос" с. Підліснівка, на якому вручив спортсменам нову спортивну форму.

З 14 листопада розпочнеться Зимовий чемпіонат асоціації футзалу Сумщини. Честь Степанівської громади представлятимуть дві команди: "Колос" с. Підліснівка на чолі з Діденком В. А. та "Хлібодар" смт Степанівка, на чолі з Дробним О. М.

Бажаємо нашим спортсменам перемоги. Вболіваємо за «НАШИХ»!!!