Вітаємо волейбольну команду Степанівської селищної ради за зайняте ІІІ місце в обласному культурно-спортивному святі "Краща спортивна громада Сумщини 2020 року"

Чоловіча волейбольна команда Степанівської селищної ради 20 червня 2020 року взяла участь у обласному культурно-спортивному святі "Краща спортивна громада Сумщини 2020 року". У напруженій боротьбі наші хлопці посіли ІІІ місце серед дев’яти команд Сумської області.

Щиро вітаємо спортсменів з черговою перемогою та бажаємо в подальшому підкорювати нові вершини!

Висловлюємо щиру вдячність депутатському корпусу на чолі з головою селищної ради Лукашем В.О. за підтримку та сприяння розвитку спортивного руху громади.