КУБОК ІМЕНІ Г. М. ЮНАКА З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 15.02.2020 19:00

Стало доброю традицією Степанівської громади в лютому місяці на честь  легендарного земляка,  повного кавалера ордена Слави  Григорія Михайловича Юнака проводити спортивні змагання з волейболу «Кубок Г. М. Юнака». У відремонтованій спортивній залі Підліснівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів цього року зібралося п’ять команд, а саме: с. Підліснівка, с. Новосуханівка, с. Новосуханівка (школярі), ТОВ «Райз-Північ», смт Степанівка. Кожна команда показала високий рівень підготовки  та велику жагу до перемоги, подарувавши глядачам величезне задоволення від гри. За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином: І місце посіла команда смт. Степанівка, ІІ місце – с. Новосуханівка, ІІІ місце – с. Підліснівка, IV – ТОВ «Райз-Північ», V – с. Новосуханівка (школярі). Переможці отримали медалі та грошові винагороди, а учасники – волейбольні м’ячі від голови Степанівської селищної ради Лукаша Володимира Олександровича. У перервах між іграми, спортсменів  частували запашними пиріжками працівники Підліснівської ЗОШ. Дякуємо ТОВ «Хлібодар», ФОП Баранець С. О., ФОП Білан В. О. за надану спонсорську допомогу в організації харчування учасників змагання.