Перше вересня в Степанівській ОТГ

Дата: 01.09.2020 17:16

У перший день осені, 1 вересня, в Україні традиційно відзначають День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів та батьків. У цьому році 43 дитини  зараховано до першого класу закладів  загальної середньої освіти Степанівської громади .

Через пандемію коронавірусу свято Першого дзвоника в навчальних закладах пройшло в скороченому режимі з дотриманням протиепідемічних заходів.

Очільник громади, Лукаш Володимир Олександрович, привітав шкільну родину з початком навчального року та побажав учасникам освітнього процесу міцного здоров’я, нових звершень і перемог. Також голова вручив іменні посвідчення стипендіатів, за високі досягнення в навчанні. Загалом у новому 2020/2021 навчальному році 39 учнів закладів загальної освіти Степанівської селищної ради отримуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 200 гривень. А кожному першокласнику  від селищної ради  вручено «Дарунок першокласника».