Чисте довкілля – запорука нашого добробуту!

Дата: 06.04.2021 17:15

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. Тому з метою привернення уваги громадськості до екологічних проблем, формування екологічної свідомості та культури у населення, залучення людей до активної роботи в даному напрямку, трудові колективи Підліснівської ЗОШ І –ІІІ ступенів та дошкільного закладу освіти "Малятко"  активно долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «Чисте довкілля». Було впорядковано  та приведено до належного естетичного стану територію школи, вивезено  сухе листя із сільського  парку,  прибрана територія біля Стелли пам`яті та Братської могили. В організації  транспорту для вивезення сміття допомогу надали староста Підліснівського старостату Тимохін Олександр Миколайович  та  Підліснівська  філія ТОВ «Райз – Північ».

Живемо  та  дотримуємось  усім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! »