ЗАГАЛЬНОСЕЛИЩНИЙ ФЛЕШМОБ "ЗАСПІВАЙМО "ЩЕДРИК" РАЗОМ!"

Дата: 15.01.2022 17:06

Степанівська громада напрочуд співочий край, це ще раз підтвердив святковий загальноселищний флешмоб "Заспіваймо "Щедрик" разом!", який відбувся 15 січня в стінах Степанівського селищного будинку культури. Під час яскравого, душевного свята самодіяльні вокальні колективи громади та вихованці Косівщинської школи мистецтв виконали безсмертний твір Миколи Леонтовича "Щедрик".

Розпочалось свято  виконанням всесвітньовідомої композиції народним  аматорським вокальним ансамблем "Горлиця" Підліснівського сільського будинку культури, далі естафету радо підхопили вихованці Косівщинської  школи мистецтв разом з керівником Наталією Михайличенко. Не залишив жодного з присутніх на святі байдужим майстерний виступ чоловічого ансамблю Степанівського селищного клубу, улюблениць громади - учасниць аматорського фолькльорного ансамблю "Яворина" та чарівного дитячого дуету Степанівсього селищного будинку культури. Порадували глядачів і аматори Головашівського сільського клубу, які також дуже старанно й відповідально готувалися до свята. Кульмінацією свята стало колективне виконання "Щедрика" всіма учасниками заходу та всіма охочими та передача "челенджу" громадам Сумського району.

Завершилося свято новорічними віншуваннями колективів Степанівської ТГ, під час якого виконувались різножанрові  новорічні композиції дитячим ансамблем "Сяйво" Степанівського селищного клубу, вихованцями Косівщинської  школи мистецтв,  Підліснівського сільського будинку культури та чоловічим ансамблем Степанівського селищного клубу.

Степанівська селищна рада щиро дякує колективам за наполегливість, високу виконавчу майстерність, старанність і збереження національної культури і мистецтва.