НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ТГ З ФУТБОЛУ

Дата: 30.12.2021 17:01

У залі засідань Сумської районної державної адміністрації 30 грудня відбулось урочисте нагорородження переможців та призерів Чемпіонату Сумської територіальної громади з футболу сезону 2021 року.

Президент Федарації Сумської ТГ Молгамов А.Л. подякував усім причетним до організації і проведення Чемпіонату, наголосивши на важливості спільної праці задля розвитку "гри мільйонів". Голова Сумської районної державної адміністрації Сіренко Р.В., голова Сумської районної ради Химич В.В. привітали учасників, переможців і призерів Чемпіонату, висловили теплі слова на адресу меценатів, небайдужих людей, гравців, тренерів, оцінили вклад всіх присутніх в розвиток здорового способу життя та важливості спільної праці для покращення футбольної інфраструктури, рівня Чемпіонату.

За результатами Чемпіонату юнацька команда "Хлібодар" Степанівської селищної ради (тренер-викладач Акопов Ю.А.) стала переможцем цьогорічного Чемпіонату, усі гравці команди є вихованцями КЗ "ДЮСШ" Степанівської селищної ради. Слід зазначити, що кращим бомбардиром Чемпіонату став гравець Гусєв Віталій (26 голів), а кращим гравцем Чемпіонату Світюк Кирило ( капітан команди). Степанівська селищна рада нагородила гравців команди спортивною формою на суму 26 тис. грн., яку почесно вручив голова Степанівської селищної ради Лукаш В.О.

Від Федерації Сумської ТГ футбольна команда отримала головний трофей Чемпіонату ( кубок ), медалі переможців та футбольні м'ячі.

Серед дорослих команд футбольна команда "Колос " с. Підліснівка ( Діденко В.А.) посіла почесне ІІ місце за результатами Чемпіонату, а команда "Хлібодар" Степанівської селищної ради стала ІІІ-ю (Дробний О. М.). Керівники та футболісти також отримали кубки призерів, медалі Чемпіонату, та м'ячі.

Степанівська селищна рада щиро вітає футболістів та тренерів команд Степанівської ТГ, зичить міцного здоров'я, спортивної вдачі, яскравих матчів, вдячних вболівальників та всіх гараздів на життєвому шляху.