У Степанівській громаді відбулись товариські змагання на "Кубок Ювіляра - 2020"

Дата: 15.08.2020 16:58

У Степанівській громаді відбулись товариські змагання з футболу на «Кубок Ювіляра-2020» з нагоди відзначення 70-літнього ювілею Шерстюка Миколи Васильовича. 15 серпня 2020 року на міні-футбольному майданчику Степанівського селищного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» зустрілися три  ветеранські команди з с. Нижньої Сироватки, смт Степанівки та с. Верхньої Сироватки.

Привітав учасників змагань селищний голова Володимир Олександрович Лукаш та директор ТОВ «Хлібодар» Сергій Михайлович  Карпенко. Володимир Олександрович привітав Миколу Васильовича з нагоди 70-літнього ювілею, а всім присутнім побажав чесної та яскравої гри. Сергій Михайлович сказав, що незважаючи на результати гри, кожен учасник вже є переможцем та побажав успіху в майбутній грі.

Турнір пройшов у запеклій, безкомпромісній боротьбі, а кожний матч тримав у напрузі вболівальників та всіх присутніх на святі. По закінченню змагань селищний голова Володимир Лукаш разом з директором ТОВ «Хлібодар» Сергієм Карпенко подякували командам-учасницям за цікаву гру та нагородили переможців кубками, грамотами та медалями.

• Володарями «Кубку Ювіляра – 2020» стала команда Нижньої Сироватки.
  • Друге місце посіла команда Степанівки.
  • Третє місце виборола команда Верхньої Сироватки.

Також були відзначені спортсмени в наступних категоріях:

• кращий воротар Ніколенко Володимир;
  • кращий бомбардир  - Гвоздецький Олег;
  • кращий гравець  - Стрілецький Сергій

За вагомий особистий внесок у розвиток Степанівського футболу та з нагоди 70-літнього ювілею окрему подяку було вручено Шерстюку Миколі Васильовичу.