СПОРТИВНА ГРОМАДА!

Дата: 14.04.2021 16:54

За ініціативи юних Степанівських спортсменів та жителів Торопилівського масиву, які своїми силами розпочали благоустрій волейбольного майданчика біля своїх домівок, Степанівська селищна рада забезпечила обладнання майданчика волейбольною сіткою та подарувала м’яч для гри. Тепер юні майбутні зірки Степанівського волейболу мають змогу розвивати свої навички у цьому динамічному виді спорту.

Найближчим часом будуть виконані роботи з підвезення піску та огородження майданчика від автомобільної дороги. Степанівська селищна рада завжди підтримує прагнення активного і корисного дозвілля нашої молоді,  дякує всім небайдужим мешканцям в проведенні благоустрою території!